admin@yaa.org.ua

Головна » Відкритий лист до Автошкол

Відкритий лист до Автошкол

icon-time20.11.2019

list_do_avtoshkil

Відкритий Лист

до акредитованих навчальних закладів з підготовки та перепідготовки водіїв автотранспортних засобів

 

 

 

Шановні колеги. Народні депутати України 9-го скликання, Ватрас В. А.,  Заславський Ю. І., Фріс І. П., Стефанчук М. О., Федієнко О. П., ініціювали законопроект №2201 від 02.10.2019 року «Про внесення змін до Закону України «Про дорожній рух» щодо створення належних умов для реалізації права громадян на допуск до складання іспиту, керування транспортними засобами та підвищення рівня підготовки водіїв».

 

В даному законопроекті вони пропонують запровадити самостійне опанування учнями змістом Правил дорожнього руху, Будови і технічного обслуговування транспортного засобу, Основами керування транспортним засобом і вимогами безпеки дорожнього руху.

 

Прийняття проекту Закону України №2201 від 02.10.2019р., приведе до ситуації, коли громадяни просто стануть у чергу до сервісних центрів для банальної покупки водійських прав, посилаючись на те що пройшли “якісь онлайн курси”, та “покатались з якимось інструктором”.  Самі автори законопроекту наголошують на можливості здати іспит за хабар!!!

 

 

У разі відсутності необхідності проходити обов’язкове навчання з водіння автотранспортних засобів та відсутності  контролю зі сторони держави над процесом підготовки водіїв у навчальних закладах ситуація значно погіршується. За наявності можливості “здати іспит за хабар” населення зробить фінансово раціональний вибір – здасть іспит за хабар і не проходитиме навчання.

Україні загрожує масове закриття автошкіл!!! Десятки тисяч викладачів залишаться без улюбленої роботи. Аварійна ситуація на дорогах буде жахлива.

 

Зробіть свій вклад у захист ваших, та наших спільних інтересів.

 

Зробимо їх разом!! 🙂

 

Що ми можемо зробити разом:

 1. Вам не обов’язково вступати в ряди громадської організації. Ви можете самостійно написати лист з своїми пропозиціями до законопроекту №2201, та з аргументованими претензіями до нього.

Отримання великої кількості листів з претензіями та пропозиціями може примусити ініціаторів законопроекту та членів профільних комітетів до початку двостороннього діалогу з представниками автошкіл.

“Українська Автомобільна Асоціація (УАА)” вже надіслала такі листи, але претензії лише від однієї громадської організації не матимуть значного впливу.

Адреси для листування:

 • Президенту України Зеленському В.О., Офіс Президента України

01220, м. Київ, вул. Банкова, 11

 • Прем’єр – міністру України Гончаруку О.В. , Кабінет міністрів України 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2
 • Народні депутати України Ватрас В. А., Заславський Ю. І., Фріс І. П., Стефанчук М. О., Федієнко О. П. 01008, м.Київ, вул. Грушевського, 5
 • Голові комітету з питань транспорту та інфраструктури Кісєлю Ю.Г.
 • Голові комітету з питань правоохоронної діяльності Монастирському Д.А.
 • Голові комітету з питань бюджету Арістову Ю.Ю.
 • Голові комітету з питань антикорупційної політики Красносільська А.О
 • Голові комітету з питань інтеграції України з ЄС Климпуш-Цинцадзе І.О.
 • 01008, м.Київ, вул. Грушевського, 5

 

 

 1. Ви можете приєднатись до колективного листа. Проект колективного листа ГО “УАА” обов’язково буде узгоджувати з усіма хто готовий до цього листа приєднатись.

Надішліть свої пропозиції на адресу admin@yaa.org.ua і ми обовязково зв’яжемось з вами.

 

 1. Ви можете приєднатись до протесту. “Українська Автомобільна Асоціація (УАА)” організує безстроковий мирний протест проти законопроекту №2201, починаючи з 3 грудня 2019 року, за адресою м.Київ, вул. Грушевського, 5 – Верховна Рада України.

Надішліть на адресу admin@yaa.org.ua контактні дані представника(ів) вашої автошколи, які можуть приєднатись до протесту, або зв’яжіться з нами за телефоном +3 8 (096) 903-09-09

Як відкрити автошколу в Україні, скільки коштує відкрити курси водіїв

icon-time22.11.2019

Лист Народному депутату України Дубінському О.А.

icon-time20.11.2019

Пропозиції до законопроекту №2201 від 02.10.2019 року.

icon-time20.11.2019

Лист з претензіями до законопроекту №2201 від 02.10.2019 року

icon-time20.11.2019